/
/
Гроші та ілюзорне відчуття благополуччя

Гроші та ілюзорне відчуття благополуччя

AnyConv.com__Rectangle 56 (1)

Гроші дають нам відчуття свободи і володіння. Ми відчуваємо, що з грошима ми можемо володіти всім, чим завгодно, або навісити цінник на чиї завгодно послуги.

Володіння чим-небудь означає повний контроль його існування з початку до кінця. Коли ми платимо за шматочок землі, ми відчуваємо, що володіємо нею, хоча земля продовжує своє існування навіть тоді, коли власника давно вже немає. Як можете ви володіти чимось, що вас переживе?

Гроші також породжують ідею, що ви могутні і незалежні, не дозволяючи побачити факт, що ми живемо в світі взаємозалежності. Ми залежимо від фермерів, кухарів, водіїв та послуг стількох багатьох людей навколо нас. Навіть самий вправний хірург не може оперувати сам себе, він залежить від інших.

З іншого боку, існують і такі, хто критикують гроші і звинувачують їх за всі хвороби суспільства. Є такі, хто навіть вважає їх самим злом. Не тільки володіння грошима приносить зарозумілість, їх заперечення теж. Деякі люди, які відкидають гроші, пишаються своєю бідністю просто щоб привернути до себе увагу і симпатію.

Однак, стародавні мудреці ніколи не відкидали гроші або майю. Насправді вони почитали їх, як частина божественного і, таким чином, виходили за межі капкана їх ілюзії. Вони знали секрет, що якщо відкидаєш або ненавидиш щось, ніколи не зможеш це перевершити.

Вони шанували багатство, як Богиню Лакшмі, дружину Нараяни. Вона народилася з Йоги. Саме Йога трансформує погану карму і проявляє приховані навички і таланти.

Саме мудрість Йоги трансформує людини від зарозумілості до впевненості в собі, від покірності до скромності, від кайданів залежності до розуміння взаємозалежності, від пристрасного бажання свободи до усвідомлення незв’язаності, від обмеженого володіння до єдності з цілим.

Акції
Смаколики

Безкоштовний тестовий пост

Безкоштовна тестова Stories

Кожний 10-й пост та Stories у подарунок

Хочу замовити безкоштовно
Обери одну або кілька послуг
Є питання?
залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Есть вопросы?
Оставляй свои контакты
и мы перезвоним