Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Фінансовий копірайтинг (Форекс,трейдинг, опціони, інвестиції)

Ф'ючерси, CEO, IDO, ICO — все це зараз на слуху, і за даними запитами багато органічного трафіку. Але мало це все вписувати в статтю, важливо ще правильно донести їх сенс до аудиторії. Ось для цього і потрібен фінансовий копірайтинг.

Чому тема фінансів настільки популярна? Відповідь досить проста — бурхливий стрибок цифрової економіки. Якщо в 2011 році про криптовалюти мало хто знав, то на 2022 рік про цифрові монети чув буквально кожен.

Але треба розуміти, що цифрова економіка будується не тільки на криптовалютах. Вона охоплює більш широкий сегмент, наприклад, трейдинг, опціони та інвестиції в проекти. Але з урахуванням криптовалют, цифрова економіка націлена більше на крипту, блокчейн і їх впровадження для стандартних фінансових операцій.

Слідом за криптовалютами, підтягнулися кредитування, акції компаній. Все це треба правильно піднести аудиторії, щоб зростав органічний трафік. Контент-агентство "Архі Ідея" робить фінансовий копірайтинг доступним для кожного. Наш штат копірайтерів має власні кейси по тематиках форекс, трейдинг, опціони, інвестиції, цифрова економіка. Зателефонуйте нам — +38 066 114 57 27, отримайте безкоштовну статтю.

Як робимо фінансовий копірайтинг

Перше правило — повне розкриття теми. Наше завдання полягає не в тому, щоб вписати, як можна ключів. Ми пишемо статті для людей, робимо цікавий контент, який приносить не тільки органічний трафік, а й цільових клієнтів. Наприклад, ваш потенційний клієнт хоче стати інвестором, шукає, що таке IDO, і як в нього вкласти гроші. Ваша компанія, якраз, проводить IDO, і вам треба залучити більше коштів.

Копірайтери "Архі Ідеї" пишуть інформаційну статтю, яка детально розказує, що таке DO, і як ваша компанія допомагає на ньому заробити. Але при цьому робимо складну фінансову тематику простою для новачка.

Як ми не пишемо:

 • IDO — краудсейл за посередництва DEX-біржі за рахунок пулів ліквідності стейблкоїнів і криптовалют.

Важливо: У інвестора є гроші. Але він не завжди знає нюанси цифрової економіки. Наше завдання — донести до потенційних інвесторів сенс фінансових інструментів і показати, як вони принесуть прибуток. Вищезгадане формулювання про IDO не завжди підходить.

Як пишемо:

 • IDO — передпродаж токенів компанії, який здійснюється безпосередньо на децентралізованій біржі. Інвестори, які купили токени за програмою IDO, можуть отримати моментальний прибуток, перепродавши токени за вищою ціною відразу на біржі.

Хоч цифрові фінанси і популярні, але на одному хайпі далеко не підеш. Ваша стаття може бути експертною, але якщо її важко читати, то потенційний інвестор просто вибере інший ресурс. Отримайте авторський фінансовий копірайтинг прямо зараз — телефонуйте +38 066 114 57 27.

Детально вивчаємо тематику

Цифрова економіка — напрямок, в якому постійно відбуваються оновлення, нововведення, тому стаття повинна мати актуальну інформацію. Копірайтери "Архі Ідеі" детально вивчають особливості фінансового ринку, використовують сучасні фінансові тренди.

Копірайтери нашого контент-агентства постійно вдосконалюють базу знань. За рахунок цього створюємо актуальний авторський контент для вашого сайту. Сумні полотна фінансових термінів — не про нас. Ми пишемо вичерпні статті, які легко читаються з будь-яким рівнем знань.

Безкоштовно виконаємо для вас тестове незалежно від напрямку фінансового копірайтингу. Пишіть/телефонуйте — +38 066 114 57 27.

Деталізація та експертність

Ось тут має бути міра. Якщо в тексті присутні тільки складні терміни, то називати такий контент експертним не завжди правильно. Адже для просування важливо, щоб стаття була корисною не тільки експерту, а й звичайним людям.

Експертність "Архі Ідеї" полягає в структурованості та нормованій подачі матеріалу. Користувача треба плавно підвести до цільової дії і знайомити з контентом поступово. Це ми і робимо — фінансовий копірайтинг під замовлення.

Є класний проект, але у нього немає клієнтів, хоча він пропонує нововведення. Чому так відбувається? Тому, що творець проекту не може правильно його піднести аудиторії. Ми допомагаємо це зробити. Створюємо унікальний та експертний контент для різних проектів, залучаємо аудиторію, забезпечуємо органічний трафік.

Не забуваємо про SEO

Семантичне ядро — важлива складова фінансового копірайтингу. Але, як у випадку з експертністю, дотримується баланс. Стаття пишеться, в першу чергу, для людей. Текстові SEO-полотна не працюють.

Як ми робимо SEO:

 • Підбираємо семантичне ядро — використовуємо автоматизований парсинг підсвічувань. Додаємо в семантику брендовані ключі, щоб підвищити популярність вашого бренду.
 • Складаємо LSI-хвости з ключових слів.

Підсумок — SEO-оптимізована і зручна стаття для всіх користувачів. Ви отримаєте клієнтів, ваш сайт отримає стабільний органічний трафік і ТОП у пошуковій видачі.

Знижка в 30% на великі обсяги. Замовте контент об'ємом від 50 тис. символів, заплатіть менше. Додаткові акції всім — безкоштовний перший пост/переклад, платити за першу статтю не треба. Телефонуйте нам — +38 066 114 57 27, і ми безкоштовно проконсультуємо вас щодо ведення ресурсу.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост