Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Отримати смаколик ))
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Неймінг на замовлення

Ім'я відіграє важливу роль у житті людини. Психологи стверджують, що це найприємніший звук, на який вона відгукується навіть у шумному приміщенні. Не менш важливу роль відіграє назва у просуванні бренду. Процес створення назви для компанії, товару чи послуги отримав назву “неймінг”.

Навіщо потрібен неймінг

Компанія або товар без назви, що запам'ятовується, загубляться серед конкурентів, а вдала назва, навпаки, ― їх виділить. Яскравий приклад ― компанія Xerox, яка асоціюється на пострадянському просторі із процесом копіювання. У повсякденному мовленні слова «отксерити» чи «зробити ксерокс» означають «створити копії документів». Молоді мами купують памперси, навіть якщо це не продукт компанії Pampers, а підгузки іншого бренду.

Неймінг ― складний процес, завдання якого:

 • Створити унікальну назву, з якою споживач асоціюватиме компанію або її товар.
 • Збільшити продажі за рахунок популярного, впізнаваного та естетично привабливого імені.
 • Захистити бренд або товар від підробок і нелегального використання.

Неймінг не обмежується створенням назви. У процес входять: юридична перевірка та реєстрація унікального імені, розробка дизайну логотипу, тестування цільовою аудиторією тощо.

З чого починається неймінг

Розробка назви компанії, товару чи послуги починається з аналізу бізнесу, вироблення філософії бренду. Команда проводить аналіз, відповідаючи на запитання:

 • Що являє собою компанія?
 • Як будуються внутрішні комунікації?
 • Які цінності бренд транслює?
 • Яким голосом компанія розмовляє зі споживачем?
 • Хто клієнт і які його цінності?
 • Чим його приваблює наш товар або послуга?
 • Хто конкуренти?
 • Які імена поширені у ніші, в якій працює компанія?

Відповіді на перелічені питання допоможуть зрозуміти філософію бренду та замовити створення назви.

Як оцінити назву

Основні критерії, за якими оцінюють ефективність неймінгу:

 • Унікальність

Вибране ім'я є унікальним за декількома показниками: географічний — створених назв немає в регіоні, в якому працює компанія; нішевий — ім'я відрізняється від конкурентів у вибраній галузі; глобальний — результат може бути зареєстрований як торгова марка або домен.

 • Простота та запам'ятовуваність

Ім'я легко сприймається на слух, читається і пишеться. Воно милозвучне, привертає увагу, і клієнт запам'ятає його відразу.

 • Дескриптивність

Назва розкриває позиціонування, відповідає на питання, чим займається бренд.

 • Відсутність негативних асоціацій

Якщо компанія працює на локальному та національному ринках, достатньо, щоб слово, вибране як назва, не викликало негативних асоціацій або неоднозначних тлумачень при написанні чи вимові національною мовою. Під час роботи з глобальним ринком необхідно перевірити, як перекладається обрана назва.

 

Так, наприклад, Chevrolet Nova не користувалося попитом на ринку країн, що говорять іспанською, оскільки Nova в перекладі означає «не їде». На ринку пострадянських країн компанія Danone не змогла продати дитяче харчування Bledina. У компанії F&K Waterhouse виникли проблеми з продажем води під назвою Blue Water.

Як замовити неймінг і не помилитися

Магазин «Хліб» у спальному мікрорайоні не потребує яскравої назви, що запам'ятовується. Покупець зайде до нього, якщо немає часу ходити по магазинах і потрібен хліб на вечерю. Розробка імені потрібна компаніям, які бажають вийти на ширший ринок, ніж мікрорайон.

Існують десятки методів неймінгу, які може використовувати команда, витративши час і зусилля на наради та мозкові штурми. Але відволікати працівників заради створення назви для кожного товару чи послуги є неефективним.

Створюючи технічне завдання для брендингового агентства, варто виробити критерії оцінки, а також надати інформацію про компанію, ринок, продукт або послугу, записати побажання щодо асоціацій, які має викликати у клієнтів назва. Також допоможе у розробці імені надання прикладів назв, які керівництво компанії вважає вдалими.

Довірте неймінг студії красивого контенту «Архі Ідея». Ми створимо назву, яка принесе вам прибутки.

Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Хочу замовити безкоштовно
Вибери одну або кілька послуг
Статтю
Переклад
Пост