Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
  • Тестове завдання безкоштовно
  • Кожна 10-а робота безкоштовно
  • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг

Переконувати та продавати — головний фокус копірайтингу. Але не всі це розуміють однаково: одні дістають кролика з капелюха, виманюючи гроші у клієнта, інші — грають чесно. Що це означає? А те, що після написання, текст або працює, або ні: все залежить від досвідченості та майстерності фахівця, якого ви найняли для підготовки контенту. Красиво викладати думки, вставляючи потрібні «ключевики‎» у полотно, констатувати прописні істини без занурення у тему — для дилетантів. Щоб наповнення давало трафік на сайт, інформувало, було корисним для користувачів порталу і нарешті спонукало до дії (купівлі/оформлення підписки), копірайтинг повинен відповідати новим вимогам. Ці вимоги продиктовані не тільки удосконаленими алгоритмами пошукових систем, де нейронні мережі більше не «хавають‎» копіпаст після легкого рерайту. Тепер роботам і людям потрібні тексти, які на практиці вирішують проблему, мають цінність, приносять користь.

Звичайно, значний вплив на копірайтинг здійснили нові правила ринку, при яких значна частина бізнесу перемістилася в онлайн сектор. Конкуренція стала ще більшою, значить, і вимоги до авторів зросли. Студія красивого контенту «Архі Ідея‎» знає, яким критеріям повинні відповідати фахівці цієї галузі, щоб замовники завжди залишалися задоволені їх копірайтингом.

Точкова персоналізація зака і ЦА

Ця стратегія — стара як світ, але чомусь нею часто нехтують. Який би матеріал не створювався: текст для посадкової сторінки, стаття для блогу, супровід для ролика YouTube чи пост для Instagram, — перед цим потрібно провести ретельне дослідження замовника, а також його аудиторії. Чим більше інформації буде, тим краще вийде контент.

Тексти, які залучають та продають

Водичка і висмоктані з пальця факти нікому не цікаві. Професійний копірайтинг передбачає перевірку фактів перед написанням, чітку структуру тексту і комплексний виклад інформації з різних позицій. Іншими словами, писати потрібно так, щоб користувач знайшов те, що шукав на вашому ресурсі і здійснив цільову дію. Залучення означає, що відвідувачі проводять більше часу на сайті компанії, при цьому відбувається помітне зниження відмов, підвищується лояльність до бренду/продукту.

Просування — своєчасне, агресивне

Поява сайту в топових позиціях «органіки‎» — процес довгий і болісний. Але правильно підготовлені тексти сьогодні, інвестовані всупереч кризі гроші в seo оптимізацію, окупляться завтра-післязавтра. Чорна смуга закінчується, і ті ніші, які ось-ось звільняться, можете зайняти ви, маючи при цьому чіткий та ценний контент, що продає. Тому на копірайтингу не варто економити ніколи, звичайно, за умови, що він дає заповітні конверсії. І це легко перевірити.

Довіра, досягнута фактами і доказами

Сьогодні купівельна спроможність знизилася у всіх сферах. Значить, немає права на помилку, і втратити довіру навіть одного клієнта — занадто велика розкіш. Що робимо? Беремо за правило при будь-якій можливості встановити зворотний зв'язок із замовниками. Провели акцію, — запитайте про емоції, закинули на сайт нову колекцію, — дізнайтеся, які моделі і чому подобаються більше. Зібрати реальні відгуки і подати їх під правильним соусом допоможе копірайтинг. Це і стане тим магічним заклинанням для наявних клієнтів і потенційних покупців, що спонукає натиснути на заповітну кнопку.

Комплексний підхід до аналізу

Робота «з наскоку‎» закінчилася. Тільки чіткий план, де прописана робота кожного напрямку з просування сайту. Спочатку — класика: прискіпливо вивчаємо конкурентів зі складанням «справи» на кожного, досліджуємо продукт і зіставляємо дані з інфою про аудиторію, сегментуємо ринок, збираємо по крихтах семантичне ядро, не забувши про тематичні слова та LSI запити. Обов'язково враховуємо тренди і використовуємо їх по повній: регулярно пишемо у корпоративний блог, робимо подкасти, прокачуємо соцмережі, TikTok, Instagram, YouTube, пріорітезуємо комерційні пропозиції, запускаємо сторітелінг, адаптуємось під мобільну версію.

Щоб все це запрацювало, потрібен перевірений підрядник. Якщо ви дочитали статтю до кінця, швидше за все, готові співпрацювати. Дізнайтеся, як отримати виконане тестове завдання безкоштовно. Адже копірайтинг від студії красивого контенту «‎Архі Ідея» — це ще й вигідно.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

    Хочу замовити безкоштовно
    Вибери одну або кілька послуг

      СтаттюПерекладПост