Ми любимо свою справу
Команда
Катя, м. Київ Катя, м. Київ
Идеолог
Катя, м. Київ

По образованию финансист. В сущности – твой друг!

7 лет в копирайтинге, маркетинге и развитии всевозможных проектов. Решение комплексных задач, во многих из которых копирайтинг – лишь верхушка айсберга. Напиши мне, чтобы узнать больше privet@arhi-idea.com.

Кредо: всегда говори «Да». Решение обязательно придет! Любимая книга: Ч. Диккенс, «Большие надежды».

Тестове завдання
Тестове завдання – безкоштовно
Вікторія, м. Київ Вікторія, м. Київ
Перекладач рус-укр-фр-англ.
Вікторія, м. Київ

Переклади фінансових текстів, по темі відновлювана енергетика, права людини, спорт Кредо: Приємно бути важливим, але значно важливішим бути приємним. Джон Темплтон Улюблена книга: Грег Мортенсон, Девід Олівер Релін «Три чашки чаю»

Тестове завдання
Тестове завдання – безкоштовно
Ніколас, м. Париж Ніколас, м. Париж
Перекладач
Ніколас, м. Париж

Ніколя Ванегас Урібе Страсбург (Франція) Перекладач, 2 роки, переклад документів з російської та англійської на іспанську з торговою термінологією. ІТ-менеджер, досвід роботи 1 рік. Експерт у створенні веб-сторінок, знання мов програмування HTML, CSS, JavaScript (базовий), Bootstrap та jQuery. Управління WordPress, налаштування сервера для веб-сторінок, електронної пошти. Блогер про подорожі та автор контенту, особистий блог про подорожі з порадами за напрямками, порадами для мандрівників і т. д. Розраховуючи на досвід управління в записі та редагуванні відео, керуючи такими програмами, як Camtasia, GIMP, CapCut. «Практика робить майстри» Наталія Агірре Циммерман «300 днів в Афганістані»

Тестове завдання
Тестове завдання – безкоштовно
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Хочу замовити безкоштовно
Вибери одну або кілька послуг
Статтю
Переклад
Пост