Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Отримати смаколик ))
Катя
  • Тестове завдання безкоштовно
  • Кожна 10-а робота безкоштовно
  • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг англійською мовою

Якщо вам знадобилася розкрутка продукту або послуги на західному ринку, то без копірайтингу на англійській мові не обійтись. У пошуках гарного фахівця ви раз у раз будете зустрічати: «Володію англійською на рівні Advanced» або «Мій англійський — Native». Природно, кожен, хто пише англійською, хоче підкреслити свій клас, ступінь освіти, знання. Але навіть якщо копірайтер з граматикою, пунктуацією і фонетикою на «ти», для ефективного просування цього буває недостатньо. Ще потрібно розуміти принципи створення різного по стилю контенту. Наприклад, копірайтинг англійською мовою для ділового листа — це одне, а ось для інформаційної статті — зовсім інше. Потрібно знати особливості іноземної аудиторії. Здавалося б, потреби у всіх — одні й ті ж, але мислення, менталітет, — абсолютно різні.

Ось ми плавно і підібралися до головного критерію якісного контенту англійською: seo оптимізації. Те, що вбиває в пошукову строку американець, в значній мірі відрізняється від того, що прописує росіянин чи українець. Тут важливе значення мають навички автора по частині роботи з семантичним ядром: він повинен розуміти, які тематичні слова оточують конкретні ключові запити, де взяти lsi слова і т.д.

Розібратися у нюансах копірайтингу англійською мовою допоможе студія красивого контенту «Архі Ідея», так як ми в цій справі — досить давно. І клієнти, які замовили статті на інгліші ще вчора, вже сьогодні успішно продають свою продукцію в США і Європі.

3 принципи якісного копірайтингу англійською мовою

Наша формула успіху — це 3 компоненти:

  • Бездоганне володіння мовою. Це означає, що для виконання замовлень рівня A2-B1 — недостатньо. Так, такі копірайтери запросто розмовляють англійською, тому легко заробляють на біржах, але не в нашій студії. Справа в тому, що копірайтинг англійською мовою — це розуміння деяких тонкощів, про які обізнаний лише носій мови. Тому виключно native speaker довіряються замовлення по копірайтингу.
  • Знання принципів сео-оптимізації. Кожен копірайтер, що пише статті англійською, повинен вивчити ЦА і замовника, вміти поводитися з семантикою і правильно інтегрувати її у текст, чітко працювати по ТЗ або бути готовим скласти свій план і, навіть в умовах повної довіри з боку клієнта, не халтурити. Вкрай важливо, щоб копірайтер був універсалом: і письменником, і редактором, і маркетологом, і рекламістом, і сеошник. Додайте до цього обізнаність у галузі трендів просування в пошукових системах, — і ви отримаєте пушку.
  • Дотримання термінів і адекватна ціна. Який би копірайтер-профі вам не зустрівся, сміливо додавайте його до чорного списку, якщо він зриває терміни здачі замовлення. Так, бувають форс-мажорні ситуації, але про них можна і потрібно попередити заздалегідь. Та й взагалі хороший фахівець чітко оцінює свої можливості, тому здає копірайтинг англійською мовою в обумовлений час. Звичайно, ви повинні розуміти, що такі люди знають собі ціну і за «спасибі» не працюють. Вартість послуг в середньому стартує від $5, але це питання — індивідуальне і залежить від складності замовлення.

Хочете, щоб про ваш продукт / послуги дізналося більше людей? Бажаєте успішно просувати бренд на західних ринках? Замовте копірайтинг англійською мовою у нас, щоб зрозуміти, що це — не лише реально, але й ефективно. Тест — безкоштовно.

Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Хочу замовити безкоштовно
Вибери одну або кілька послуг
Статтю
Переклад
Пост