Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг французькою мовою

Контент — основний спосіб взаємодії з клієнтами. Без правильно складених текстів ви не досягнете належного результату. Націлені на міжнародну аудиторію? Тоді вам необхідний якісний копірайтинг французькою мовою.

Контент-агентство «Архі Ідея» пропонує комплексні послуги з наповнення будь-яких сайтів. Ми працюємо з більш, ніж 35-ма мовами. Зробимо непросто якісний і seo-оптимізований, а й красивий текст під різні потреби бізнесу. Звертайтеся прямо зараз, отримайте вичерпну консультацію щодо вашого проекту.

Замовити французький текст

При розробці текстів важливо враховувати сучасні тенденції та мовні правила, адже саме через статті ви спілкуєтеся зі своїми клієнтами. І, якщо текст французькою мовою виконано неправильно, то аудиторія не зможе зрозуміти вас, а ви їх.

Контент-агентство «Архі Ідея» спеціалізується не тільки на перекладах, а й на написанні текстів, згідно з нормами і стандартами. Замовивши текст у нас, ви отримаєте повністю готову до публікації статтю - вам нічого переробляти не треба.

Як показують наші власні спостереження, клієнт не буде переходити на останні сторінки видачі — у нього немає на це часу. Тому, ресурс як інформаційний, так і бізнес-сайт повинен бути максимально високо в ранжуванні. А без SEO «розкрутити» сайт не вийде. Але тут є нюанс — читабельність. І нові алгоритми все більше уваги приділяють цьому нюансу, жертвуючи насиченням ключових слів.

Як ми пишемо текст французькою мовою

Контент-менеджер складає план для виконавців. Далі, копірайтери «Архі Ідея», керуючись планом, створюють контент для вашого бізнесу. Що ми враховуємо при написанні текстів:

 • щільність ключових слів — правильно насичуємо статтю SEO і LSI ключами. Якщо ключів занадто багато, тоді пошуковий робот занизить позиції через переспам. Виконавці «Архі Ідея» використовують оптимальне співвідношення ключових слів і щільність семантичного ядра;
 • наповненість та інформативність — стаття повинна відповідати на питання, що цікавлять клієнта. Ми складаємо тексти, які повністю відповідають вимогам вашої аудиторії;
 • формат — під кожного клієнта визначає персональний формат статей французькою мовою.

Отримайте персональну пропозицію. Зв'яжіться з нами, і менеджери «Архі Ідея» нададуть вам індивідуальну знижку в найкоротші терміни.

Які французькі тексти пишемо?

У вас інформаційний портал? Чи ви активно ведете соцмережу? Надамо тексти будь-якого типу. Менеджер «Архі Ідея» безкоштовно допоможе вам вибрати відповідний формат текстів.

Що пишемо:

 • авторський копірайтинг французькою мовою — працюємо з різними тематиками;
 • пости для соціальних мереж;
 • пости під месенджери і для ботів;
 • продаючий копірайтинг;
 • рекламні статті;
 • seo-статті під розміщення посилань — для комплексного просування вашого ресурсу використовуємо крауд-маркетинг;
 • інформаційні та корпоративні seo-статті — складаємо персональне семантичне ядро, виведемо ваш сайт з-під санкцій пошукової системи;
 • рерайтинг з повною переробкою — адаптуємо текст, який вам сподобався, під ваш бізнес.

Копирайтеры «Архи Идея» с досвідом в копирайтинге более 6 лет. Пишемо швидко, якісно і недорого. Персональне ціноутворення оптимізує ваш рекламний бюджет — заощадимо вам гроші.

Переваги роботи з нами

Наші виконавці — копірайтери з французькою мовою рівня advanced speaker і вище. Написати якісний і достовірний французький текст — не проблема для нас. Для підтвердження мовного рівня є сертифікати.

Що ви отримаєте:

 • текст французькою мовою під будь-яку тематику — спеціально для кожної теми є нішевий копірайтер;
 • замовляйте більше, а платіть менше - знижка 30% за великі обсяги;
 • кожен 10-й текст на безоплатній основі — вам за нього платити не треба;
 • для підтвердження якості виконаємо тестове завдання безкоштовно.

Вищезгадані акції діють як для нових, так і для старих клієнтів. З нами працювати дуже легко — треба лише заповнити бриф, і ми підготуємо будь-яку кількість контенту для вас.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост