Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг іспанською мовою

Хочете представити продукт? Але не знаєте, як це зробити? В такому випадку, таргетована реклама не завжди допоможе. Короткі рекламні тексти — теж не варіант. Якщо використовувати тільки рекламу, якісного просування не буде, а ви марно витратите бюджет.

Для розширення аудиторії та отримання клієнтів треба здійснювати комплексний підхід. У цьому відмінно допомагає текстове наповнення сайту, корпоративних блогів, соціальних мереж. На жаль, але досі частина власників бізнесу вважають, що наповненню корпоративних ресурсів не потрібно приділяти час, акцентуючи увагу тільки на рекламі. Нічого, крім витрат рекламного бюджету, ви не отримаєте.

Контент-агентство «Архі Ідея» пропонує якісне наповнення сайтів, акаунтів соціальних мереж, форумів тощо. Ми працюємо з будь-якими форматами статей, пишемо на цікаві для вас тематики.

Залучимо вам клієнтів, складемо будь-який обсяг контенту іспанською мовою. Нішеві копірайтери компанії володіють мовою на рівні advanced speaker і вище, гарантуємо достовірність, інформативність. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зателефонуйте +38 066 114 57 27, також безкоштовно розрахуємо ціну наповнення.

Чому копірайтинг важливий?

Контакт з аудиторій здійснюється через контент. І чим зрозуміліше він організований, тим краще для вас. Особливо це стосується тих видів бізнесу, які більшою мірою націлені на міжнародний ринок.

Розміщувати тексти тільки англійською мовою — не завжди доцільно так, як, можливо, ваша аудиторія не знає англійську. Але при цьому статті повинні бути тією мовою, яка розуміє ваша аудиторія.

Тому, контентна складова повинна бути адаптивною - містити різні мовні варіації. Компанія «Архі Ідея» допоможе вам у цьому. Пишемо продавальний та інформативний контент більш ніж 35 мовами. Копірайтери — носії мови зроблять якісну статтю іспанською мовою в найкоротші терміни.

Що треба врахувати у статтях іспанською?

Написати текст іспанською - півсправи. Його ще треба підготувати до розміщення, тобто підібрати релевантне семантичне ядро, правильно розподілити ключові слова по тексту, вставити ланцюжки ключів з НЧ, СЧ, ВЧ ключів.

Все перераховане вище займає досить багато часу, але ми знаємо, як його заощадити. Звертайтеся до нас, і ми оперативно підготуємо матеріал, що забезпечує залучення клієнтів і швидке просування в пошуковій системі.

Нюанси підготовки матеріалу:

 • наповненість — стаття не повинна бути переспамленою, але ключі повинні бути. Регулярно вивчаємо пошукові тенденції та алгоритми, щоб першими писати статті, які адаптовані під сучасні реалії;
 • достовірність — стаття повинна доносити основний посил, а без володіння мовою цього не зробити. Тому, під кожну мовну пару вибираємо нішевого копірайтера (advanced speaker);
 • читабельність —  полотно тексту ніхто читати не буде. Копірайтери «Архи Идея», враховуючи SEO, создають структурованні статті — їх читати значно легше, і такий матеріал гарантує просування сайту.

Великі рекламні витрати? Але нічого не працює? Не переживайте, наше контент-агентство «Архі Ідея» все виправить. Виведемо ваш сайт, портал або акаунт соціальної мережі з-під пошукових санкцій, покращивши позиції в пошуковій видачі. Отримайте персональну знижку, зателефонуйте або напишіть нам.

Що пишемо іспанською?

Складні тематики — наше покликання. Працюємо з різними темами — детальніше дізнавайтеся у нашого менеджера. Готуємо структуровані, інформативні, достовірні статті.

Що пропонуємо:

 • брендований копірайтинг — пишемо корпоративні тексти, заточені під специфіку вашого бізнесу. Для цього використовуємо брендовані ключі, інтегруємо статті в корпоративну стилістику;
 • технічний seo-копірайтинг — пишемо статті під посилання для розміщення на рекламних форумах.

Робимо стандартний копірайтинг - напишемо експертні, ексклюзивні статті для вашого бізнесу. Глибокий рерайтинг - повністю переробимо статті вашого конкурента під ваш бізнес. Для кожного клієнта діють програми лояльності, знижки на обсяг, безкоштовні перші та 10-ті статті.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост