Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг італійською мовою

Як продати класний продукт? Відповідь досить проста — якісно його презентувати, особливо, якщо у бізнесу міжнародні клієнти. Для того, щоб пояснити переваги свого продукту іноземним клієнтам, потрібен якісний контент у вигляді статей. Якщо останнього пункту немає, тоді потенційні покупці просто не зможуть вас зрозуміти.

Наше контент-агентство «Архі Ідея», щодня, створює сотні тисяч якісного контенту. Ми пишемо різними мовами, включаючи італійську. Виконавці — копірайтери, які мають більш, ніж 6-річний досвід роботи з контентом. Рівень володіння італійською мовою advanced speaker і вище, занурення в тему — дві переваги, що дозволяють підготувати продаючий і достовірний контент іноземною мовою.

Є питання? Телефонуйте нам прямо зараз — +38 066 114 57 27, отримаєте безкоштовну і вичерпну консультацію в найкоротші терміни. Менеджер підрахує персональну ціну проекту.

Що ми використовуємо в текстах?

Головний принцип роботи контент-агентства «Архі Ідея» — якість. І ми на це робимо 100% упор. Тому, ви отримаєте повністю оброблений, готовий до публікації контент — залишається лише завантажити його на сайт через панель управління.

Що ще:

 • робимо акцент на ранжування, але без переспаму — пошукові роботи вкрай прискіпливо ставляться до текстів, де багато ключових слів. Якщо пошуковик «відчує», що присутній переспам, тоді позиція сайту знижується. Якщо не виправити проблему, будуть введені пошукові санкції;
 • плавно наповнюємо статтю SEO і LSI ключами. Поєднання обох типів забезпечує ефективне просування сайтів.

Також акцентуємо увагу на інформативності - пишемо статті для людей, а не для роботів. SEO і LSI ключі рівномірно розподіляються по тексту і тільки там, де вони дійсно потрібні.

При написанні тексту італійською мовою враховуємо достовірність. Тематики, наприклад, юридична та медична мають специфічні визначення. Тому, вкрай важливо, щоб текст відповідав тематиці. Компанія «Архі Ідея» працює з урахуванням актуальних правил і стилістики італійської мови.

Які тексти італійською можна замовити?

Компанія «Архі Ідея» спеціалізується не тільки на стандартних форматах статей. Ми готуємо продаючі пости для таргетованої реклами, складаємо тексти з УТП, працюємо з соціальними мережами (SMM). У нас ви можете замовити статті будь-яких форматів, включаючи:

 • суто технічні тексти під розміщення посилань (краудмаркетинг);
 • тексти для розміщення на рекламних біржах;
 • пости і слогани, які продають, а також неймінг;
 • статті італійською для інформаційних порталів, форумів;
 • статті для корпоративних блогів;
 • індивідуальний рерайтинг;

Так буває, що на сайті конкурента є класна стаття, але безпосередньо її розміщувати не можна — авторські права + пошукова система знизить видачу. Виконавці «Архі Ідея» виконають глибокий рерайтинг зі збереженням основного посилу. Додамо брендовані ключі, і на виході ви отримаєте повністю унікальний контент.

 • тексти для інтернет-магазинів у комплексі з УТП або окремо;
 • пости, заточені під сторителлінг і сторис в інстаграм.

Вищезгадані формати — не фінальний список. Пишемо італійські тексти на різні тематики. Зателефонуйте нам +38 066 114 57 27, і ми підберемо формат виключно під ваш проект, а також зробимо персональну пропозицію зі знижкою.

Чому бізнес обирає нас?

Ми спростили схему роботи, щоб економити кожну хвилину. Від вас потрібно заповнити короткий бриф, і копірайтери агентства «Архі Ідея» відразу ж приступлять до роботи.

Які акції діють для клієнтів нашого контент-агентства:

 • персональні знижки;
 • знижки на обсяги - при замовленні великих обсягів знижка 30%;
 • кожен 10-й текст безкоштовний - тематика і складність не має значення;
 • перший переклад/перший пост і перша стаття безкоштовні.

У нас велика команда. При роботі з клієнтом підбираємо копірайтера залежно від тематики, щоб кінцевий результат був максимально відповідним проекту.

Економте на таргеті. Звертайтеся до нас, і ми оптимізуємо ваш рекламний бюджет, знизимо витрати на рекламу. І при цьому ви отримаєте якісне просування.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост