Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг німецькою мовою

У вас унікальний продукт? Цього мало. Треба правильно представити товар або послугу. Без якісної реклами ви не отримаєте клієнтів — про ваше існування просто не знатимуть. Тому, для зростання продажів потрібна реклама. Зараз все більше компаній роблять акцент на таргетовану рекламу, витрачаючи великі гроші. Підсумок — такий вид просування не приносить належного прибутку, або ж не працює в конкретній ніші.

Як вирішити проблему з просуванням? Наситити корпоративні сторінки і блоги якісним контентом. Якщо клієнти міжнародні, подбати про те, щоб статті були відповідною мовою. Далеко не всі знають англійську, тому контент треба робити конкретно під аудиторію.

Наша компанія «Архі Ідея» працює з різними мовами — пишемо статті більш ніж 35 мовами. У нас ви можете замовити тексти німецькою мовою — копірайтери володіють німецькою на рівні advanced speaker і вище. Зателефонуйте нам прямо зараз — +38 066 114 57 27, і наші менеджери безкоштовно розрахують вартість вашого проекту.

Якісний копірайтинг — запорука успіху

Німецька мова досить складна для розуміння, і вже тим більше для написання якісних текстів. Але для нас це не проблема — в контент-агентстві «Архі Ідея» працюють виключно носії мови. Це гарантує достовірність, інформативність.

Деякі компанії замовляють німецькі тексти на біржах фрілансу. Але варто розуміти, що виконавці на таких майданчиках націлені виключно на зростання доходу. Вони, як друкарські машинки, пишуть сотні тисяч символів, глибоко не вникаючи в суть проблеми вашого бізнесу. Такі тексти не тільки не продаватимуть, вони призведуть до втрат клієнтів.

Контент-агентство «Архі Ідея» займається розробкою якісного контенту більш, ніж 5 років. Наші копірайтери — нішеві професіонали, які працюють зі статтями різними мовами. Ми працюємо за такими правилами:

 • робимо авторитетні, експертні статті — максимальне занурення в тематику + підбір виконавця під конкретний проект;
 • пишемо глибокий рерайтинг;

На біржах часто можна зустріти фрілансерів, що пропонують рерайтинг. Але найчастіше вони роблять поверхневу обробку - просто міняють слова місцями, підбирають синоніми, не працюючи зі структурою. Ми ж робимо багатогранний рерайтинг, тому на виході контент з максимальною унікальністю.

Типи текстів німецькою

Ми розуміємо багатогранність бізнесу, а тому працюємо з різними видами контенту. У нас ви можете замовити:

 • seo-тексти, насичені ключовими словами — але при цьому враховуємо сучасні пошукові тренди — ваш сайт не потрапить під пошукові санкції;
 • рекламні тексти під розміщення на партнерських майданчиках за типом «Міралінкс»;

Створюємо інформаційний контент для корпоративних блогів та інформаційних порталів — пишемо статті інструкції, експертні описи, професійні кейси, статті-огляди тощо. Підбираємо відповідний формат.

Робимо пости, які продають, німецькою мовою в Facebook, Instagram, які конвертують відвідувачів у клієнтів. Для написання використовуємо AIDA і ряд інших методик. Складаємо як інформаційні, так і продають пости для каналів в Telegram, Viber.

Переваги агентства «Архі Ідея»

Працюємо з будь-якими обсягами контенту. Пишемо лонгриди, об'ємні інформаційні статті, науковий контент для профільних журналів. Пишемо студентські роботи німецькою мовою. Потрібен рерайтинг курсовий або дипломний? Без проблем, копірайтери «Архі Ідея» зроблять все в кращому вигляді.

4 програми лояльності для клієнтів:

 • знижка 30% за обсяг - замовляйте більше, а платіть менше незалежно від тематики;
 • додаткові персональні знижки;
 • 10-й текст безкоштовний незалежно від складності;
 • перший текст безкоштовний.

Штат нішевих копірайтерів покриває різні тематики. У нас ви можете замовити контент на такі тематики, як будівництво, криптовалюти, гемблінг, беттинг, юриспруденція, банківська, автомобільна. І це далеко не всі теми, на які пишемо тексти. Звертайтеся прямо зараз, і ми напишемо безкоштовне тестове завдання на ваш проект.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост