Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг португальською мовою

Продажів без якісної реклами продукту не буде. Але варто розуміти, що реклама — не чарівний засіб, який моментально приведе клієнтів. При просуванні продукту або послуги не можна забувати про корпоративний сайт і про акаунти в популярних соціальних мережах. Без них, на жаль, якісного просування в умовах підвищеної конкуренції чекати не варто.

Щоб продукт продавався, потрібна не тільки таргетована реклама, а й органічне просування. Останнє забезпечується якісним наповненням корпоративного блогу, акаунта соціальної мережі. Але не всі власники бізнесу це розуміють, ігноруючи контент, і акцентуючи увагу тільки на таргеті. Результат — бюджет витрачається, а нових клієнтів немає.

Контент-агентство «Архи Идея» вирішить вашу проблему з клієнтами. Наповнимо ваш сайт або соціальну мережу брендованим та інформаційним контентом. Пишемо якісні тексти більш ніж 35 мовами. У нас ви можете замовити як складні статті, так і пости, що продают,  португальською мовою.

Які тексти португальською пишемо?

Різноплановий контент - запорука комплексного просування. Використовуючи трафік з різних джерел, наприклад з сайту і соціальної мережі, ваш бізнес охоплює різну аудиторію. Контент-агентство «Архі Ідея» пропонує різні типи статей для розширення цільової аудиторії.

Що у нас можна замовити:

 • органічний seo-копірайтинг;

Статті, насичені ключовими словами. Такі статті комбінують в собі LSI і SEO ключі, щоб забезпечити як просування, так і надати читабельний контент.

 • рекламні пости для Facebook і Instagram;

Реклама в соціальних мережах — один із способів залучення клієнтів. Але, щоб контент працював, треба правильно скласти УТП, зробити влучні та ефективні пости. Копірайтери «Архи Идея» приведуть нових клієнтів у ваш бізнес, підсилять популярність компанії

 • тексти для посилальної маси;

Такий тип контенту виконує технічне завдання, тобто призначений для розміщення на сторонніх ресурсах, наприклад, на форумах з розкрутки. Чим якісніше посилальна маса, тим швидше і ефективніше ваш сайт буде в топі.

На що звертаємо увагу?

Ми розуміємо, що контент відіграє ключову роль у просуванні і контакті з аудиторією. Тому, копірайтери контент-агентства «Архі Ідея» створюють непросто SEO-статті, а повністю читабельний, інформативний контент для людей.

Які аспекти контенту:

 • хороша наповненість ключовими словами;

Без SEO потрапити в топ пошукової видачі неможливо, і таргетована реклама в цьому також не допоможе. Створюючи контент, попередньо підбираємо семантичне ядро, складаємо ланцюжки ключів з НЧ, СЧ, ВЧ щоб охопити максимальну аудиторію.

 • достовірність;

При написанні статті португальською та іншими іноземними мовами важливо, щоб інформація іншою мовою була представлена зі 100% точністю. Копірайтери з мовним рівнем advanced speaker і вище створюють повністю достовірний контент. Ми зі 100% точністю донесемо ваш посил клієнту.

 • читабельність і клієнтоорієнтованість;

Правильно працювати з пошуковими роботами це важливо. Але треба пам'ятати про те, на кого розрахований контент. Якщо статті будуть створені тільки під пошукові алгоритми, тоді про лояльність аудиторії можна забути — тексти будуть абсолютно нечитаними.

Що ви отримаєте?

У нас мінімум бюрократії — треба заповнити маленький бриф. Без нього ніяк. За допомогою брифу ви нам швидко поясните, що конкретно вам потрібно. Далі, контент-менеджер вибирає відповідного копірайтера, який напише статті португальською мовою.

Програми лояльності:

 • знижка 30% - замовте великий обсяг від 50 тис. символів, і заплатіть на 30% менше;
 • кожна 10-та стаття безкоштовна незалежно від складності і тематики;
 • при первинному замовленні поста, статті або перекладу вам платити нічого не треба.

Лояльність працює як для нових, так і для старих клієнтів. Копирайтеры агентства «Архи Идея» створюють багатогранний контент, який не тільки забезпечує успішне просування, але і підвищить відгук аудиторії. Зателефонуйте нам прямо зараз +38 066 114 57 27, і отримаєте персональний розрахунок в найкоротші терміни.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост