Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг про криптовалюту

Хочете просувати інфосайт? Чи у вас власний бізнес-проект? Тоді розкажіть про нього всьому інтернету. Але робити це треба правильно так, як тематика блокчейна важка. Якщо статті будуть переповнені термінами і незрозумілими словами, то їх читати ніхто не буде. Це стосується як інформаційних сайтів, так і корпоративних проектів.

Важливо не просто розшифровувати визначення, а доносити посил для аудиторії з будь-яким рівнем знань у тематиці. Тільки при такому підході буде забезпечено просування сайту в ТОП пошукової видачі.

Економте час. Надайте розробку контенту нам. Агентство копірайтингу "Архі Ідея" створить персональний контент-план. Детально і доступною мовою розповімо вашій аудиторії переваги роботи з вами. Забезпечимо безперебійний потік органічного трафіку, справ таргет/ретаргет-рекламу онлайн-обмінника.

Наш штат — профільні копірайтери, у яких є кейси в сфері блокчейну, цифрової економіки в цілому. Зателефонуйте нам — +38 066 114 57 27, почнемо створення контенту прямо зараз.

Пишемо про криптовалюти доступною мовою

Безперечно, що треба розбиратися в цифровій економіці. Адже це новий тренд в технологіях і взаємодії з фінансами в цілому. Але цього недостатньо для хорошого контенту. Ви можете досконально знати всі аспекти блокчейну, але при цьому аудиторія у вас буде мізерна. Чому так відбувається? Все гранично ясно — складна мова.

Блокчейн, як і в принципі цифрова економіка, — новий напрямок. Багато хто не знає нічого про них, тому треба робити такі статті, які підійдуть як фахівцям, так і новачкам. Це і робить контент-агентство "Архі Ідея" — робимо складний копірайтинг простим для кожного.

Як ми робимо фінансовий копірайтинг:

 • Приймаємо від вас бриф. Говоріть про ТЗ, як є. Ми розуміємо фінансову термінологію, а тому можете розповісти про ваш проект, як вам зручно.
 • Вивчаємо ваш "білий папір", "дорожню карту", якщо вона є.
 • Часто буває, що інформації з white paper, roadmap недостатньо. Тоді вивчаємо ТОП інфосайтів по блокчейну, щоб розкрити в статті всі аспекти цифрової економіки.
 • Підбираємо семантичне ядро, яке складається з НЧ, СЧ, ВЧ ключів, а також пишемо семантичні хвости під LSI-копірайтинг.
 • Робимо копірайтинг залежно від специфіки вашого проекту.

Одним з ключових аспектів є наявність структури. Без структурованості текст неможливо буде читати. Також стаття повинна бути експертною. Але не варто плутати експертність і суто нечитабельний текст, який переповнений термінами. Велика кількість визначень — не показник того, що виконавець розбирається в темі.

Що з термінологією?

У копірайтингу на фінансову тематику, включаючи блокчейн, робимо акцент на інформативність. Якщо ми пишемо, наприклад, "Ethereum використовує механізм консенсусу PoS", то обов'язково пояснюємо формулювання, або намагаємося його максимально спростити. Наприклад, "Ethereum перейшов на PoS, це означає, що тепер купувати дороге обладнання для майнінгу необов'язково. Досить купити монету, і тримати її у себе на гаманці".

Наші копірайтери оперують термінологією криптовалют, але роблять тексти максимально зрозумілими для новачків. Це робиться для того, щоб навіть найбільш "зелений" користувач у сфері блокчейна розумів, про що йдеться.

Безкоштовно напишемо для вас тестове завдання. Зателефонуйте нам прямо зараз — +38 066 114 57 27, і вже сьогодні ви отримаєте перший безкоштовний текст.

Що ви можете у нас замовити?

Контент для сайтів за криптовалютами різноманітний. Для просування використовуються різні формати, починаючи від простих статей і постів, закінчуючи лонгридами з детальним розбором технологій. Агентство "Архі Ідея" працює з будь-якими форматами — для нас немає нічого складного. Не знаєте, який тип статей вибрати? Телефонуйте/пишіть нам — +38 066 114 57 27, і ми складаємо контент-план під ваш проект.

Аналітичний формат

Статті у формі аналітики — досить поширений формат. Популярність обумовлена інформативністю, розкриттям ключових аспектів певної криптовалюти, проекту. У цей формат входять такі частини:

 • Попередній огляд: що це за криптовалюта/проект, що в собі несе крипта/проект, яка емісія, що пропонує.
 • Які додаткові технології використовуються: для чого потрібен проект/криптовалюта, або ж блокчейн.

І завершальна частина — як проект/криптовалюта вирішить проблему користувача. Наприклад, захистить фінанси від знецінення (якщо мова про DeFi), або ж забезпечує анонімність.

Але ми пишемо не тільки аналітичні статті по темі криптовалют. Також у нас замовляють:

 • Огляди методів торгівлі, наприклад, ф'ючерсами.
 • Статті інструкції з цифрової економіки, наприклад, як користуватися числами Фібоначчі, що таке спадний/висхідний тренд, як спрогнозувати зростання/занепад.
 • Технічний аналіз криптовалюти. Копірайтери "Архи Идеи" проводят детальну перевірку цифрової монети: механізм консенсусу (як генеруються нові монети), чи планується халвінг, як шифрується інформація, як отримати більше профіту з використання.

Для всіх клієнтів діють постійні акції. Ви платите менше за обсяг від 50 тис. символів. Перший пост/стаття/переклад безкоштовний незалежно від тематики і складності.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост