Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Бонус та подарунок
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Копірайтинг текстів та сценаріїв для відеороликів

Залучати трафік треба з різних джерел. Одним з популярних є застосування відеоплатформ. Відео контент користується широкою затребуваністю серед великої кількості осіб. За даними на 2021 рік, загальна кількість користувачів відео платформи YouTube перевищила 1 млрд. Аудиторія у YouTube різна, починаючи від молодого, закінчуючи зрілим поколінням. Це означає, що кожна компанія зможе знайти для себе цільових клієнтів.

Але не одним YouTube єдині. Стрімко розвивається TikTok — відеоплатформа з короткими відео, а також утримує позиції Instagram. Не використовуєте дані платформи? Тоді ви щодня втрачаєте клієнтів. Щоб забезпечити стабільний органічний трафік, треба правильно створювати контент.

Студія копірайтингу "Архі Ідея" пише статті під різні платформи. Наші копірайтери написали понад 129 постів для Instagram, TikTok, понад 50 сценаріїв для відеороликів на YouTube. Працюємо з різними рекламними форматами аж до маркетингових лонгридів. Телефонуйте нам - +38 066 114 57 27, забирайте безкоштовну статтю прямо зараз. Додаткові знижки всім клієнтам — платіть на 30% менше за великі обсяги.

Пишемо сценарій під відеоролик

У вас крутий продукт? Хочете про нього розповісти? Робіть це правильно. Для початку потрібна стратегія. Надмірно висока частота постінгу відлякує користувачів. Ваші підписники не встигнуть більш ретельно ознайомитися з контентом. Також потрібен план наповнення та ідея. Без ідеї нікуди. Треба бути унікальним. Сліпе копіювання трендів не завжди приносить користь. Адже однотипний контент, якого дуже багато в мережі, швидко набридає.

Тепер щодо ідеї. Відразу запишіть її в блокнот. Неважливо, наскільки вона може виглядати нерозумно, головне записати. Далі, розробляйте ідею, додавайте нові підпункти, не лінуйтеся видозмінювати її до тих пір, поки вона вас повністю не буде влаштовувати.

З ідеєю визначилися. Що далі? А тепер треба створити основних і другорядних персонажів. При наявності фантазії, це зробити нескладно. Також потрібно продумати основні події, конфлікт. Тільки пам'ятайте, що сценарій для відеоролика повинен зачаровувати.

Нюанс: Нинішня проблематика залученості полягає у швидкості. Якщо ви не зможете зацікавити користувача за 30-60 секунд, то він просто закриє вашу сторінку.

Є ідея? Не знаєте, як її втілити? Контент-студія "Архі Ідея" допоможе вам це зробити. Надамо нішевого копірайтера. Зробимо копірайтинг для відео під ключ. Отримайте перший текст безкоштовно прямо зараз.

Для відеоконтенту потрібна структура

Якісний копірайтинг — структура, інформативність, корисність і актуальність. Отже, сценарій відеоролика повинен мати структуру, щоб користувач розумів, про що мова. Але у сценарію є відмінності. Його структура представлена:

 • Експозицією.
 • Кульмінацією.
 • Розв'язкою.

Сценарій для рекламних роликів має аналогічну структуру, що і сценарій фільмів. Але є відмінності, і вони полягають у вмісті, а також під частини структури різний хронометраж. Типовий хронометраж представлений наступним співвідношенням: експозиція займає до 30 сторінок тексту, кульмінація — до 60, і розв'язка, як і експозиція — 30 сторінок. Обсяг може відрізнятися залежно від тематики вашого відеоролика.

При створенні сценарію під відео на Youtube, Instagram, TikTok, Facebook враховуються трендові напрямки. Але, як ми говорили вище, тренди не використовуються наосліп. Дізнайтеся, як ми будемо робити текст під ваш відео-контент. Зателефонуйте нам — +38 066 114 57 27, і студія копірайтингу "Архі Ідея" детально проконсультує вас.

Що представляє експозиція для відеоконтенту?

Тут немає нічого складного. Завдання даної частини полягає в ознайомленні користувача з діючими персонажами відеоролика. Це стосується як рекламного відеоконтенту, так і розважального з рекламними вставками. Важлива кожна секунда, а тому треба стисло і інформативно розповісти про мотивацію героїв і поведінку.

Варто зазначити, що тренди тут відіграють важливу роль. Застосовуючи сучасний тренд "сірої моралі", ви привернете увагу користувачів. Герої будуть більш цікавими, ніж лінійні персонажі за типом "поганий", "добрий".

Навіщо кульмінація для відеоролика?

На цьому етапі відбуваються основні події. Тут же герой може перетворитися на лиходія, і навпаки. У цій частині активно можна застосовувати "сіру мораль". На кульмінацію припадає основний хронометраж так, як необхідно показати всі події, що відбуваються.

Також на цьому етапі героїв чекає повна переоцінка цінностей, мотивації. Кульмінація повинна бути цікавою, інакше ваш потенційний клієнт закриє відеоролик, не додивившись його.

Зробимо вам текст під ключ. Від вас лише потрібно подзвонити/написати нам — +38 066 114 57 27. Під ваш проект надаємо нішевого копірайтера, який розбирається в темі, і має власні тематичні кейси.

Фінал — розв'язка

Остання частина відеоролика. Його завдання підвести все до спільного знаменника з сюжетом на майбутнє. Персонажі як антагоністи, так і протагоністи завершують свій шлях, вирішують проблеми, з якими вони стикаються. Фінал повинен викликати емоції та асоціації. За рахунок цього користувач запам'ятає ваш відеоконтент і бренд.

Пишемо сценарій під промо

Працюєте по "гарячій" базі? Значить вам пощастило. Але без додаткової допомоги не обійтися. Якщо контент буде неякісним, навіть "прогріті" клієнти від вас підуть.

Як ми створюємо сценарій для промо-контенту:

 • Вивчаємо конкурентний ринок.
 • Проводимо аналіз вашої цільової аудиторії. Це здійснюється навіть, якщо у вас вже "прогріта" аудиторія.
 • Додатково тестуємо ваші акаунти на відеоплатформах.
 • Визначаємо найбільш ефективний рекламний формат.
 • Визначаємо оптимальний час публікації контенту.
 • Пишемо брендований копірайтинг.

Пишемо різноплановий контент під будь-які проекти. Діють постійні знижки на обсяг. Зробимо перший пост/сценарій/стаття/переклад абсолютно безкоштовно для вас. Щоб отримати безкоштовну статтю, напишіть/зателефонуйте нам прямо зараз — +38 066 114 57 27.

Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо

  Хочу замовити безкоштовно
  Вибери одну або кілька послуг

   СтаттюПерекладПост