Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Отримати смаколик ))
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Рерайтинг

По ідеї, з усією своєю потужністю копірайтинг давно повинен був витіснити рерайтинг з інструментів просування веб-ресурсів. Але рерайт досі живий і не збирається здавати позицій. Існують ситуації, при яких створення контенту з нуля — не доцільне: і по грошах, і за часом. Наприклад, власникові інтернет-магазину з номенклатурою в кілька тисяч, який бажає швидко запустити проект, більше сподобається ідея створення товарних карток за вже готовими описами з Інтернету. Частина підприємців, які працюють в онлайн-просторі, і зовсім вважають, що авторський текст — це дороге задоволення, немає сенсу переплачувати, а технічної унікальності цілком достатньо. Також є така категорія людей, які хочуть оновити наповнення на сайті, або перенести наявний контент на новий ресурс з деяким апгрейдом.

У будь-якому випадку, якщо ви розмірковуєте, що краще замовити: копірайтинг чи рерайтинг, — не варто думати, що другий варіант — це халтура. Ні в якому разі. Існує маса тематик, де винахід велосипеда здатний накликати біду. Це технічна, економічна, математична, медична сфери, юриспруденція, новинні портали і т.д. Суб'єктивна точка зору тут — не доречна. Тому є резон знайти автора, який вміє створювати якісний рерайт, де і семантика врахується, унікальність тексту вийде високою (від 95%), і факти не поперекручують. Студія красивого контенту «Архі Ідея» вирішила поділитися власним досвідом і розповісти, що таке професійний рерайтинг.

Тонкощі глибокого рерайтингу

Нехай не введуть вас в оману недосвідчені або безвідповідальні автори, які бажають по-швидкому нажитися. Вони часто переписують першоджерело «своїми словами» і видають це за якісний рерайтинг. Так робити заборонено. Так, тут:

 1. схожа або ідентична структура з джерелом;
 2. послідовність викладу зберігається;
 3. додавання і вставки автора відсутні;
 4. семантика — та ж або тематично близька.

Додаткові приклади, інфа про компанію, принципи побудови відносин із замовниками, особливості ціноутворення, умови доставки та ін., — всім цим можна «розбавити» матеріал на вимогу клієнта. Здавалося б, так у чому ж підступ? Справа в тому, що рерайтинг, як процес, нічим особливо не відрізняється від копірайтингу, за винятком лише того, що в роботі використовується одне першоджерело, а для кращого розуміння тематики і більшої повноти статті, автор вивчає додаткові відомості та ними «обрамляє» основу. Скажемо чесно, часом рерайтинг — ювелірна робота.

Інструментарій у кожного фахівця з рерайту — свій, але є класичні прийоми:

 • непряма мова, там де була пряма;
 • розбавлення тексту синонімами;
 • «розкадровка» думки і навпаки;
 • заміна шаблонних виразів і термінів;
 • конкретизація фактів, підвищення інформативності;
 • зміна структури, заголовків, трансформація текстового «полотна»;
 • додавання картинок, якщо допускається, то змінюється і логіка розповіді.

Звичайно, це не всі прийомчики, у профі їх — набагато більше. І якщо ви звернулися до гарного фахівця, то текст вийде шикарний: читабельний, інформативний, унікальний, оптимізований під SEO. І що не менш важливо, — робота буде виконана в короткі терміни.

Чи не пахне рерайт плагіатом?

Коли ми говоримо про рерайтинг, ми маємо на увазі глибоку переробку тексту, а не сліпе переписування. Тому ні, рерайт не є порушенням авторських прав. Та й подумайте самі: чи сподобаються вашим користувачам альтернативні описи електронної техніки, суб'єктивні висновки авторів про технології виробництва металоконструкцій, інструкції по застосуванню обладнання, які несуть в собі потенційний ризик через бажання автора написати «відсебеньки». Таких прикладів можна навести безліч. Важливо одне: рерайтинг є, був і буде потрібен для того, аби вдихнути нове життя в затхлий контент. І це завдання краще довірити профі, наприклад, нам. Тим паче студія красивого контенту «Архі Ідея» — це завжди безкоштовне тестове.

Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Хочу замовити безкоштовно
Вибери одну або кілька послуг
Статтю
Переклад
Пост