Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Отримати смаколик ))
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Тексти для сайту на замовлення

Засновник одного з найкращих навчальних блогів із SEO Backlinko Браян Дін провів корисне дослідження, яке дає більше розуміння про поведінкові фактори користувачів Google. Експерт проаналізував понад 1800 пошукових сесій актуальної видачі: від даних «органіки» до відсотка тих, хто переходить на другу сторінку. Виявилося:

 • трохи більше ніж 9% користувачів проглядають першу сторінку до кінця;
 • 59% задовольняються однією сторінкою і лише 6% заходять далі за четверту;
 • 65% переходять на сайт із «органіки», 19% — із Google Ads (реклама);
 • 15% вносять корективи чи зовсім переписують початковий запит;
 • середній час пошуку – 1 хвилина 16 секунд, 50% користувачів припиняють пошуки протягом 53 секунд.

Із усього цього напрошується висновок: ТОПові позиції в органічній видачі, як і раніше, залишаються пріоритетним завданням для оптимізації пошукового ранжирування. Це як вершина Евересту: щоб про вас довідалися, необхідно її підкорити. Але, на відміну від смертельно небезпечного гірського піку, гуглівський ТОП — місце, де варто затриматися якнайдовше. І якщо альпіністи використовують мотузки, карабіни, льодоруби та страховку, то в арсеналі копірайтера — унікальний, достовірний і корисний контент.

Зважаючи на божевільну конкуренцію в цій ніші, написати якісну статтю, яка обернеться продажем для сайту, під силу виключно професіоналу. Студія красивого контенту «Архі Ідея» готова запропонувати свої послуги з наповнення веб-ресурсу будь-якої тематичної спрямованості матеріалами, які подобаються пошуковим гігантам.

Які різновиди текстів ми пишемо?

 • Копірайтинг — пишемо інформативні, цікаві та на 100% унікальні матеріали на будь-яку тему (фінанси, юриспруденція, медицина, інженерія, будівництво, мода, подорожі та багато іншого).
 • SEO-статті — створюємо seo-оптимізований контент відповідно до найактуальніших алгоритмів пошукового просування. Використовуємо оптимальну кількість та концентрацію ключових запитів.
 • Продаючі тексти — застосовуючи олдскульні та новаторські практики (AIDA, KISS, ODC), пишемо статті, які не тільки залучають цільову аудиторію, а й спонукають її виконати необхідну дію (купівля/підписка).
 • Рерайтинг — переробляємо тексти конкурентів або офіційних джерел, які сподобалося клієнту, так, що і комар носа не підточить. Зберігаємо основний сенс, унікалізуємо та подаємо під соусом бренду.

Мова ― не має значення. Фахівці нашого агентства однаково добре пишуть як російською та українською, так і англійською, німецькою, італійською, французькою та іншими, більш рідкісними мовами. При цьому враховуються особливості регіону транслювання контенту, культурні та національні фактори, які так чи інакше мають бути відображені у публікації. Наприклад, потрібно написати статті про один і той самий  продукт для ринку України та США. У нас навколосемантичне ядро ​​(LSI-запити) складатиметься дійсно з тих слів і словосполучень, які набирають і українці, і американці у пошуку. А їхня гармонійна інтеграція в текст допоможе не тільки краще розкрити тему, але й перешкоджатиме переспаму ключових запитів. Такий ефект досягається тому, що всі статті пишуть носії мови.

Контент, який подобається і людям, і роботам

Так звучить основне кредо студії "Архі Ідея". Щоб матеріали відповідали цій вимозі, ми:

 • влаштовуємо соцопитування;
 • ставимо запитання у соціальних мережах;
 • мотивуємо читачів залишити фідбек;
 • регулярно вивчаємо новітні дослідження на тему поведінкових факторів користувачів Гугла та Яндекса;
 • проводимо прямі ефіри, куди запрошуємо експертів із копірайтингу, психології, тайм-менеджменту тощо.

На основі отриманої інформації, а також даних, які нам надає замовник про свою ЦА, ми формуємо цілісний портрет потенційного клієнта. Вивчаємо його особливості від ліда до користувача, готового перейти до кнопки «Купити»/«Підписатися». Також зважаємо на те, як подають інформацію конкуренти з ніші. Часто цей аналіз проливає світло на запитання: що такого унікального вони пропонують, якщо їхні сторінки перебувають у ТОПі пошукової видачі? Так ми підходимо до основного: як зробити читачеві УТП (унікальна торгова пропозиція).

Другий, не менш важливий аспект роботи стосується задоволення запитів пошукових машин. Їх алгоритми, що швидко змінюються, змушують нас весь час підвищувати компетенцію, вивчати тренди, стежити за апгрейдами принципів ранжування сайтів.

Однак деякі речі залишаються незмінними. Це те, що в усі часи любили і любитимуть пошукові гіганти, такі, наприклад, як Google:

 • Чіткий контент – жодних дублікатів, лише оригінальні статті, в яких унікальний не лише текст, а й відео, фото.
 • Вичерпний контент де немає місця переспаму ключів. Їхню суть розкривають тематичні та додаткові запити.
 • Свіжий контент ― тобто евергріни. У них інформація — поза часом, вона завжди залишатиметься актуальною, цікавою та корисною.

Пошуковики по-різному ставляться до статей того чи іншого обсягу. Незважаючи на те, що Google прямо не відповідає, якою має бути довжина тексту, є дослідження, які дають більш-менш чітке уявлення. Одне з них належить компанії SerpIQ. Воно підтверджує, що короткі та популярні серед читачів тексти виявляються в ТОПі. Але ділитися користувачі воліють довгими публікаціями. Головний редактор журналу «Кварц» Кевін Делейні встановив, що статті від 500 до 800 слів мають найнижчу конверсію. Для коротких новин вони ― задовгі; для подробиць, які вичерпують тему до кінця, ― недостатньо об'ємні. Отже, оптимальна довжина публікації має бути або до 500 слів, або більше 800. Однак ми пишемо так, що Гуглу «заходять» матеріали, незалежно від кількості слів. Готові перевірити? Зробіть замовлення ― і отримайте виконане тестове завдання безкоштовно!

Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Хочу замовити безкоштовно
Вибери одну або кілька послуг
Статтю
Переклад
Пост