Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Отримати смаколик ))
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

Медичні тексти

Медичний текст ― це контент на медичну тематику, написаний зрозумілою читачеві мовою.

Яким буває медичний текст

Термін «медичний текст» включає різноманітні матеріали на тему здоров'я:

 • Опис хвороби, причин її виникнення, особливостей перебігу та способів лікування.
 • Популярна стаття, яка розповідає про профілактику захворювань, нові досягнення медицини і т.д.
 • Текст, який продає медичну послугу.
 • Опис медичних препаратів та обладнання, створений для медпрацівників та фармацевтів.
 • Інструкції, посібники та поради щодо застосування ліків, методів лікування тощо.

Таким чином, медичний текст — поняття, яке включає безліч жанрів копірайтингу.

Де потрібен медичний копірайтинг

Якісний контент на медичну тематику замовляють для сайтів, блогів, сторінок у соціальних мережах та лендингів:

 • Медичні, косметологічні центри та приватні фахівці, які регулярно оновлюють послуги й хочуть розповісти про них потенційним клієнтам.
 • Клініки та центри східної, народної та нетрадиційної медицини для популяризації запропонованих методів лікування і залучення нових клієнтів.
 • Інтернет-портали та онлайн-видання, які спеціалізуються на інформуванні читача про досягнення медицини, пропагуванні здорового способу життя.
 • Онлайн-магазини медичних товарів і аптеки, зацікавлені у просуванні нових товарних позицій та інформуванні клієнтів про надходження товару.
 • Виробники фармакологічних препаратів і медичного обладнання, яким важливо розповідати потенційним клієнтам про новинки, які випускаються на ринок.
 • Компанії, що популяризують медичний туризм.
 • Ветеринарні клініки, які на сайтах або в соціальних мережах публікують рекомендації щодо підтримки здоров'я, лікування та реабілітації домашніх тварин.

Медичний копірайтинг: хто має писати тексти

Здоров'я – тема, яка потребує виваженого підходу. Сайт агентства копірайтингу, що спеціалізується на медичних текстах, для якого контент створюють люди з медичною освітою, однозначно розповість, що публікація на тему здоров'я – справа для  спеціаліста. Краще, коли текст про здоров'я пише лікар чи медпрацівник. Він розуміється на темі і здатен викласти її професійно.

Копірайтер без медичної освіти звик до формул продаючих текстів, в основі яких лежить посилення болю клієнта. Публікація про здоров'я, написана за таким шаблоном, скоріше налякає аудиторію.

Студія копірайтингу, яка працює зі спеціалістами з контенту, які не мають медичної освіти, на сайті розповість, що лікар викладає тему сухо, використовує професійні терміни, які аудиторія не розуміє.

До того ж медицина — галузь, яка має безліч напрямків, і жоден лікар не знає тонкощів лікування хвороб, які виходять за межі його спеціалізації. Тому краще, коли текст пише професійний копірайтер. Він занурюється в тему і здатен написати просто, використовуючи мову, яку зрозуміє читач.

Істина у суперечці лежить посередині. У створенні матеріалів про медицину та здоров'я успіх залежить не стільки від освіти автора, скільки від його навичок роботи з матеріалом.

Як пишуть медичні тексти

Медичний копірайтинг ― сфера, де важливу роль відіграє дотримання принципів, за якими створюється текст:

 • Достовірність інформації

Якісний контент на медичну тематику містить перевірені у кількох авторитетних медичних джерелах дані. Професіонал уважно вивчає тему, досліджує нюанси, перш ніж написати текст.

 • Стриманий стиль викладу

Матеріал викладається стилем, близьким до інформаційного. Фахівець використовує мінімум емоцій, щоб не налякати читача описом хвороби.

 • Проста і зрозуміла мова

Щоб читач зрозумів, про що написана стаття, професіонал використовує мову, близьку до розмовної, пояснює просто всі медичні терміни, що зустрічаються у тексті.

 • Правильно розставлені акценти

Лікар пише статті для професійних видань про перебіг хвороби та тонкощі її лікування. Читач у тексті про здоров'я шукає іншу інформацію. Йому важливо знати, скільки часу триватиме лікування, чи не буде ускладнень і побічних ефектів тощо. Професіонал, який створює тексти про медицину, знає аудиторію і вміє правильно розставити акценти та написати матеріал так, щоб він був зрозумілим і корисним для цільової аудиторії.

 • Релевантність

Мета тексту на медичну тематику ― інформувати читача, просувати медичний препарат чи послугу. Для цього пошуковик має знайти текст і показати людині, яка шукала інформацію. Тому медичний текст створюють із урахуванням популярних запитів аудиторії.

Як уникнути помилок у написанні медичних текстів

Найбільш поширеними помилками у копірайтингу на медичну тему є:

 • Відсутність структури

Користь від тексту зменшується, якщо він не структурований, не поділений на логічні блоки.

 • Надлишок цифрової інформації

Цифрова інформація слугує для ілюстрації основних тез. Її надлишок призводить до того, що читач перестає розуміти написане.

 • Використання професіоналізмів та шаблонів

Канцелярські обороти, надлишок термінів роблять медичний текст сухим і ускладнюють його розуміння читачем.

Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Хочу замовити безкоштовно
Вибери одну або кілька послуг
Статтю
Переклад
Пост