Ціни від 100 грн. за 1000 знаків з пробілами
* кожна 10 робота БЕЗКОШТОВНО
від 50 000 зн. \ місяць
= 0 грн.
sign
Акції
СМАКОЛИКИ
Отримати смаколик ))
Катя
 • Тестове завдання безкоштовно
 • Кожна 10-а робота безкоштовно
 • Від 50 000 знаків 30% знижка
Принцип
РОБОТИ
sign
1 Зв'язок з нами
Зв'язок з нами

Будь-яким зручним способом

2 Заповнення брифа
Заповнення брифа

Процес нескладний та цікавий. Займе до 2х хвилин

3 Получение бесплатного тестового задания
Получение бесплатного тестового задания

Результат буде за кілька годин

4 Передплата
Передплата

Відповідальний процес

5 Здача роботи на благо твоєму бізнесу
Здача роботи на благо твоєму бізнесу

Перші тексти будуть готові протягом доби

Замовники, якими
ПИШАЄМОСЯ
sign
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Відгуки.
ВИПАДКОВО ПОЧУТЕ
sign
Олександра

Півроку працювала з Архі Ідеєю. Дівчатка досить швидко виконують роботу, грамотно, правильно, а головне – висока унікальність. Особлива подяка Каті, Лізі та Жені. Добросовісні та відповідальні дівчата. Бажаю вам більше вдячних клієнтів та натхнення! Дякую за вашу гарну роботу!

Аліна Алексєєнко

Дуже сподобався підхід до клієнтів в Архі Ідея! І звичайно ж результат роботи – все вчасно зроблено, а головне професійно та якісно. Хлопці, дякую за чудову роботу. Ви молодці, правда!

Ганна Герасимова

Чудова агенція. Співпрацюємо вже кілька років. Усі нюанси вирішуємо на словах та один одного розуміємо, із цим проблем немає. Виконують бажання будь-якого роду:)) Все на позитиві та дуже оперативно. Дуже дякую!)

Роман Онищук

One of the best Service and one of the best customer success managment.
Good discount and good offer on the market.
Thank you Katia and Arihi Idea team for Good job.
Best Regards

Олег Ткаченко

Як автор студії з досвідом співпраці близько 4-х років назву плюс, який знайшов для себе саме тут. Це комфорт роботи.
Я працюю у специфічній, але улюбленій ніші – економічній аналітиці. Мене ніхто не підганяє щодо термінів. Я сам підбираю обсяги та маю право відмовитися від замовлення, яке мені з тих чи інших причин не подобається.
Інші студії або вимагають фіксований обсяг на добу/тиждень, або дають замовлення на небажані теми. Тут все зручно. І сподіваюся, що замовники задоволені:)

Vitaly Kalynchuk

У мене одні позитивні емоції від роботи у цій студії. Робота не монотонна, а згуртована. Вітаються великі обсяги та плідність. Катя великий молодець, організація роботи на найвищому рівні.

SEO копірайтинг

SEO (Search Engine Optimization) означає оптимізацію і просування сайту з метою поліпшення позицій в пошуковій видачі систем Google, Bing, «Яндекс» та ін. Грамотний сео-фахівець знає: якісний контент, написаний з урахуванням найновіших принципів ранжування, — ключовий фактор ефективності digital-стратегії. Тому часто одним з перших пунктів у плані підприємців, що займаються онлайн-комерцією, варто SEO копірайтинг. Це вірно.

Але багато новачків припускаються помилки, вважаючи, що алгоритми пошукових систем — стабільна субстанція, або щось на зразок вічних законів. Якраз навпаки. Правила гри раз у раз змінюються. Ні, не тому що Google, «Яндекс» або іншим роботам нудно живеться. Постійне вдосконалення принципів ранжування сторінок сайтів і «дресирування» авторів з написання сео-оптимізованих статей служать одній меті: дати кожному користувачеві саме те, що йому треба, задовольняючи його потреби, вирішуючи проблему.

Раніше текст, конче нашпигований в цілому релевантними запитами, вискакував у ТОПі, як чорт із табакерки. Зараз же пошукові системи зосереджені на тому, щоб накласти бан на це сміття і виділити контент, який за допомогою цих же запитів розкриває суть питання і передбачає реальну допомогу. Це свого роду інтелектуальне просування, для якого потрібні не тільки базові знання та досвід, а й бажання весь час бути в курсі трендів і здійснювати блискавичний апгрейд. Студія красивого контенту «Архі Ідея» тримає руку на пульсі і завжди рада розповісти, чим дихають пошукові гіганти, як вони мислять і який SEO копірайтинг створює wow-ефект.

Якісна семантика — наше все

На цьому завжди наполягають сеошники, і вони — праві. Підготовку семантичного ядра потрібно робити ще до створення, запуску та розкрутки сайту. По суті, семантика — фундамент вашої бізнес-моделі. Для цього використовуються спеціальні програми, наприклад, Google Ads, Yandex Wordstat та ін. У цьому випадку дуже важливо враховувати нішу. Адже одна річ — використовувати SEO копірайтинг для прямих продажів, і зовсім інша — для непрямих, як підвищення лояльності до бренду, залучення аудиторії тощо Семантика буде істотно відрізнятися. Природно, при написанні комерційного тексту в ньому будуть доречні відповідні запити типу: «купити», «замовити», «ціна», «вартість». Важливий і регіон, на який орієнтовано просування. І це теж потрібно позначити в тексті.

Також приділіть увагу словам, близьким за тематикою. Це так звані lsi запити. Їх можна знайти в блоці «Пов'язані запити» внизу пошукової видачі. Не менш важливі і слова для внутрішньої перелінковки.

Правила написання сео-оптимізованих текстів

5 базових принципів:

 1. Матеріал повинен мати певну кількість входжень запитів і концентрацію основного ключового слова. За основу береться аналітика по конкурентам в ТОПі. У гонитві за оптимізацією, важливо не переборщити, тому що переоптимізація — сигнал тривоги для пошукових агентів.
 2. При написанні статті потрібно рівномірно розподілити запити: вони не мають зустрічатися частіше, ніж через 200-300 знаків, починати і закінчувати ними речення — теж небажано, важливо дотримуватися правила прямих і непрямих входжень і т.д. При цьому читабельність — перш за все.
 3. Обсяг тексту визначається на основі аналізу конкурентів. Унікальність — не нижче 90%, в ідеалі — 95-98%.
 4. Неприпустимі орфографічні, лексичні та синтаксичні помилки.
 5. SEO копірайтинг — це правильна подача інформації, тобто доречні марковані й нумеровані списки, виділення основних думок, заголовки та підзаголовки H1-H6.

Ці правила — умовна штука, і не можна сказати, що вони будуть працювати в кожному випадку. Все залежить від специфіки бізнесу, типу контенту, особливостей аудиторії, ваших цілей.

E-A-T чинники

Навіть за умови високої швидкості завантаження сторінок, чудових зовнішніх посилань і оптимальних поведінкових факторів, топові позиції у видачі можуть так і залишитися мрією. А все тому що в основі SEO копірайтингу не закладені такі поняття, як:

 • експертність;
 • авторитетність;
 • довіра.

Вперше ці вимоги були викладені в Search Quality Rater Guidelines, керівництві для асессоров, тих самих роботів, які вирішують долю сайтів. Що послужило причиною? Куплений за три копійки контент низької якості, штучна адаптація статей під базові вимоги пошукових систем за допомогою різних сервісів-аналізаторів, оптимізація поведінкових факторів чорними і сірими методами, — все це стало точкою неповернення.

Тепер наповнення, засноване на принципах E-A-T, апріорі потрапляє в коло привілейованих. А це і зростання трафіку, і поліпшення ключових конверсій, і більш часті продажі з високим середнім чеком. Найкращим чином такий підхід відображається на підвищенні довіри споживачів. А це лояльність до бренду і міцні відносини з замовниками, які не купити за гроші.

Google BERT і Yandex YATI

Це не такі вже й нові алгоритми, але про них чомусь пишуть лише на нішевих сайтах з пошукової оптимізації. По суті це нове слово в просуванні, де аналіз вийшов за рамки моніторингу виключно ключових запитів. Тепер роботи дивляться і на контекст, що ще важливіше, — наскільки він релевантний запитам. Все просто: запит → текст → аналіз релевантності / користі → зростання у видачі / санкції.

Самі ж розробники вважають BERT і YATI найбільшим проривом у пошуковій оптимізації. Солідарна з ними і студія красивого контенту «Архі Ідея», яка пропонує SEO копірайтинг з урахуванням нових алгоритмів. А ви готові до прориву? Просто замовте тестове, — і ви все зрозумієте.

Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Є питання?
Залишай свої контакти
і ми передзвонимо
Хочу замовити безкоштовно
Вибери одну або кілька послуг
Статтю
Переклад
Пост